AD INTERNATIONAL

Ana SayfaKurumsalAd International

BİR PARÇANIZ DA BİZ OLALIM!

Paylaş

Firmamız 1991 yılında Avrupa’nın en büyük otomotiv yedek parça organizasyonlarından Auto Distribution International’ın Türkiye’deki üyesi Ekol Otomotiv’in kurucu ortaklarından olarak bu organizasyona dahil oldu.

Auto Distribution Avrupa'da Her Yerde

24 ulusal partneri sayesinde Auto Distribution 36 ülkede 2.800'den fazla satış mağazası ile network oluşturan 500 otomotiv toptancısını temsil etmektedir. Hepsi de müşterilerinin parça, ürün, araç ve ekipman gibi ihtiyaçlarını bölgesel olarak depolar, otomobil ve kamyonları güvenli kılacak tüm parçaları her zaman ve anında temin ederek yerine ulaştırır. AD çalışanları, ürenlerin ulaşılabilirliğini, müşterilerin haklı olarak beklediği yüksek kaliteli servis garantisini sağlar. AD'nin misyonu, otomotiv yedek parça dağıtımında ortaklarımıza mükemmele ulaşmaları için destek olmaktır.

Desteği geliştirmek, sürdürmek ve servisin yüksek standartlarını geliştirmek AD'nin esas görevidir. Değişik kültür ve geleneklere saygılı olarak, 36 ulusla bilgi alış-verişi yaparak elde ettiği know-how'ı bir araya getirip, bir güç birliği oluşturur.

AD uluslararası tedarikçileri ile en rekabetçi yüksek kaliteli ürün yelpazesi sunar. Özel ürünler segmentinde ise AD markalı ürünler bu yelpazeyi tamamlar.

Daha fazla bilgi için www.ad-europe.com adresini ziyaret edebilirsiniz.