İSTANBUL DAĞITIM MERKEZİ

Ana SayfaDağıtım Merkezleriİstanbul Dağıtım Merkezi

BİR PARÇANIZ DA BİZ OLALIM!

Paylaş

Kocaeli'nin Gebze ilçesi Şekerpınar beldesinde faaliyet göstermekte olan lojistik merkezimiz gerçekleşebilecek tüm operasyonları etkin ve verimli şekilde yönetmek, operasyonların hızlı bir şekilde hatasız tamamlanmasını sağlamak üzere dinamik bir sistemle tasarlanmıştır.

Etkin bir depolama ve sevkiyat yönetimi için müşterilerin kolay, anlaşılabilir ve hızlı bir operasyon süreci geçirmeleri gereklidir. Martaş olarak bu sürecin asgari sürede hatasız geçmesi için ithalatçı, nakliyeci ve gümrükçü firmalarla koordineli bir şekilde çalışmaktayız. Lojistik merkezimizde 100’den fazla personelimiz ile vardiyalı olarak hizmetimizi 7/24 kesintisiz olarak sürdürüyoruz. Lojistik merkezimizi gelişen teknoloji ile periyodik olarak yenileyerek daha iyi hizmet için sürekli çalışıyor, müşterilerimizi memnun etmek için araştırma ve geliştirme faaliyetlerimize ara vermeden devam ediyoruz.

Şirketimizin kalbi konumunda olan lojistik merkezlerimiz, sektördeki öncülüğümüzde önemli bir yer teşkil ederken, başarıya giden yoldaki en önemli çalışma alanlarımızdan biri olarak görüyoruz.

Sanal Gezinti için tıklayınız.

 • Martaş Lojistik Merkezi
  15.000m2 KAPALI ALAN
 • Martaş Lojistik Merkezi
  27.000m2 AÇIK ALAN
 • Martaş Lojistik Merkezi
  10m TAVAN YÜKSEKLİĞİ
 • Martaş Lojistik Merkezi
  Evira YÖNETİM SİSTEMİ
 • Martaş Lojistik Merkezi
  10 km RAF UZUNLUĞU
 • Martaş Lojistik Merkezi
  100+ PERSONEL